Skip to main content
×
איך עושים את זה?
בוחרים אלבום בוחרים אלבום בסטייל שלכם ומוסיפים תמונות
עורכים בקליק ובמהירות בעורך האוטומטי, באופן ידני או ע"י מעצב אישי
האלבום מגיע אליכם בדרך שתבחרו, בזמן שלכם איך שנוח לכם

דברים טובים באים באריזות קטנות

אז יש לכם חשבון אינסטגרם מושקע ויש לכם אפילו כמה מאות (או אלפי) עוקבים נאמנים שהאצבע שלהם נדיבה על ה״לייק״, ועד כמה שזה משמח אתכם שהצילומים שלכם חיים, משגשגים וגורפי לייקים בעולם הוירטואלי, האמת הפשוטה היא שמאוד הייתם רוצים שהצילומים, או ליתר דיוק הרגעים שאתם מתעדים, יהיו איתכם גם בחיים עצמם.

אנחנו כבר כל כך מורגלים בצפיה בתמונות דרך מסכים, כך שיש משהו קצת משונה במעבר מן המסך לתמונה מודפסת.

אז איך ניתן להפוך את המעבר הזה לטבעי ככל האפשר ולהמשיך ולהנות מהתמונות שכל כך התרגלנו לצפות בהן בפורמט קטן גם בחיים האמיתיים (וכן, אנחנו יודעים שעבור רבים מאיתנו הרשת היא היא החיים האמיתיים…)?

התשובה היא פשוטה… תחשבו בקטן – וכשאנחנו אומרים בקטן אנחנו מתכוונים אך ורק לפורמט. תמונות קטנות הן מתוקות כמו אלו שעל המסך והיתרון…. יש כל כך הרבה דברים שאפשר לעשות איתן! הכנו בשבילכם מדריך מצולם שיהפוך את התמונות הקטנות שהדפסתם לפריט עיצובי של ממש, בקלות, בפשטות ובתקציב קטן קטן.

השלם גדול מסכום חלקיו

הדפסת-תמונות-אינסטגרם

צרו צמדים, שלשות, או אפילו צורות מן התמונות שהדפסתם. השתעשעו במשחק עם התמונות וצרו חיבורים מעניינים ומפתיעים. החיבור בין התמונות יכול להיות נושא, חיבור הקשור בזכרון כלשהו ואולי חיבור פשוט עד כדי צבעוניות מעניינת. שימוש בוואשי טייפ צבעוני או במסגור יוצא דופן, יעניקו לחיבורים שיצרתם טאץ׳ שמעיד על מחשבה ולפעמים אפילו על הומור.

חומרים: וואשי טייפ, מסגרות, פוש פינים. תקציב: 5-30 ₪.

 זכרון בצנצנת מנצנצת

צנצנת-אינסטגרם

תמונה טובה יכולה לפעמים להפוך ל- Centerpiece המושלם. כל מה שתצטרכו זה למצוא צנצנת בגודל הנכון, צנצנת דבש גדולה תתאים לתמונות ״דמוי פולארויד״ או לתמונות ריבועיות בגודל 10×10 ס״מ. אם תרצו להפוך את הצנצנת לפריט עיצובי מושלם הכניסו לתוכה גרלינדה של אורות קטנים, או סדרו בה שיבולים או פרחים יבשים שאינם דורשים מים. התוצאה: פריט מושלם למרכז השולחן או לפינת הזולה שלכם.

חומרים: צנצנת (רצוי למחזר), גרלינדה (להשיג בחנויות הסטוק השונות), שיבולים/ פרחים יבשים.
תקציב: 15-35 ₪.

 לוח וגיר תמונה על הקיר

לוח-וגיר-אינסטגרם-WOW

עושה רושם שטרנד ה״לוח וגיר״ כאן להשאר. בין אם יש לכם קיר צבוע בשחור לוח גיר, או לוח-גיר המשמש כלוח מודעות, השתמשו בהם כרקע לתמונות שלכם. אם התכוונתם גם ככה לעצב פינה בבית מחדש אז תשקלו ברצינות את האופציה של קיר שחור. תוכלו לחבר את התמונות לקיר או ללוח באמצעות וואשי טייפ או פוש- פינס ולהוסיף כיתוב ככל העולה על רוחכם, אם בגיר על יד התמונה, על הוואשי טייפ או על התמונה עצמה.

חומרים: וואשי טייפ, טוש פרמננט, גירים, צבע שחור לקיר המתאים לכיתוב עם  גיר. תקציב: 15-25 ₪ (כ-120 ₪ למשקיענים).

מובייל של זכרונות

מובייל-תמונות-אינסטגרם

הכניסו את הזכרונות שלכם הביתה בצורה טבעית ועדינה. צרו תמונות מרחפות על ענף עץ באמצעות שימוש בחוט דייג שקוף וענף או ענפי עץ.

תוכלו לחבר מספר ענפים יחד ליצירת מובייל צבעוני ומלא בתמונות (רעיון מצויין גם למתנה!) או להישאר מינימליסטיים עם 2-4 תמונות בלבד, כי לפעמים פחות זה יותר!

חומרים: חוט דייג, סלוטייפ שקוף (להדבקת התמונות לחוט), ענף עץ. תקציב: 5-10 ₪.

תמונה שהיא ברכה

ברכות-אינסטגרם

רוצים להעניק תמונה במתנה? אתם לא מוכרחים שהתמונה תהיה המתנה עצמה! הוסיפו ברכה שהיא תמונה ותנו טאץ׳ אישי ומסר פרטי לאדם לו תעניקו את הברכה.

השתמשו במסגרת של תמונות ״הפולארויד״ שהדפסתם לשם הוספת ברכה לתמונה. אם אתם נועזים באמת אולי אפילו תכתבו על גבי התמונה עצמה.

חומרים: טוש פרמננט תקציב: 2.5-5 ₪.

ברכות-על-אינסטגרם

תוכלו להפוך את התמונות האהובות עליכם לחלק מעיצוב הסביבה הביתית או סביבת העבודה שלכם, להעניק אותן במתנה לחברים או לתלות אותם בפשטות נוטפת סטייל.

כבר הרבה זמן שאתם מתכננים להדפיס תמונות מתוך האינסטגרם שלכם הגיע הזמן שתעשו זאת!